Počet produktov: 0
Cena:
0,00 EUR s DPH
0,00 Sk s DPH
Meno:
Heslo:
Registrácia
Úvodná stránka | Nákupný košík | Obchodné podmienky V ponuke máme 10304 typov produktov, ďalších 2984 na objednávku v predajni.
Vyhľadávanie
  Tlač/Sken/Multifunkcia
  PC komponenty
  Televízory, tunery, satelity
  Pevné disky/NAS
  Projektory
  Káble/Redukcie/Zásuvky
  Sie»ové produkty
  USB komponenty a USB Huby
  Klávesnice a myąi
  Kancelárska technika
  Pamä»ové médiá
  Záhrada a hobby
  Zdroje/Adaptéry/UPS
  Repro/Slúchadlá/Mikrofóny
  Batérie, nabíjačky
  Notebooky
  Audio systémy / multimédia
  Telefóny, vysielačky, pevné linky
  Software
  Počítače
  Taąky a obaly
  Svietidlá
  Malé domáce spotrebiče
  PROMO
  Fotoaparáty a kamery
  Bezpečnostné systémy
  Apple
  Autodoplnky
  Veµké domáce spotrebiče
  Ďalekohµady
  Pre hráčov
  Tablety, E-book
  Monitory/Obrazovky
  SMART Home
 
  GPS navigácie
  Voµný čas a zábava

Obchodné podmienky

Nákup tovaru

Nákup tovaru prostredníctvom elektronického obchodu PC ELEKTRO na stránke www.pc-elektro.sk môžu uskutočňovať konocový užívatelia aj podnikatelia, fyzické aj právnické osoby bez obmedzenia s podmienkou, že sa budú riadiť nižšie uvedenými pravidlami.

Nákup tovaru prostrednístvom elektronického obchodu je umožňený iba registrovaným zázníkom.

Nákup tovaru neregistrovaným zákazníkom je umožnený iba osobne v obchode PC ELEKTRO.

Cena

Cena sa rozumie za samotný produkt a neobsahuje inštaláciu, poradenskú cinnost, dopravné ani žiadne iné náklady pokial to nie je výslovne uvedené v popise produktu. Publikované ceny bez prihlásenia sú koncovými cenami s DPH. Zľavy a akciové ceny sú prístupné pre prihlásených. Ceny uvedené v elektronickom obchode, platia výhradne pre nákup produktov prostredníctvom elektronického obchodu. Ceny uvedené v elektronickom obchode sa môžu líšiť od cien uvedených v obchode PC ELEKTRO.

Objednávka tovaru

Vystavením objednávky sa kupujúci zaväzuje za objednaný tovar alebo službu zaplatiť kúpnu cenu podla podmienok uvedených v objednávke. Po odoslaní objednávky Vás bude kontaktovať nás pracovník a bude Vás informovať o spôsobe a termíne dodania tovaru.

Objednávka do 100 EUR (3012,60 Sk)

Objednaný tovar si môžte prevziať v obchode PC ELEKTRO. O dostupnosti tovaru Vás bude informovať náš pracovník. Tovar ktorý držíme skladom v predajni PC ELEKTRO je dodaný ihneď. Tovar ktorý držíme na centrálnom sklade je dodaný spravidla do 24 hodín.

Objednávka nad 100 EUR (3012,60 Sk)

Pri objednávkach nad 100 EUR (3012,60 Sk) bude vystavená predfaktúra, ktorá bude odoslaná prostredníctvom e-mailu na Vašu adresu. Faktúru si môžte zaplatiť v hotovosti, bankovým prevodom alebo online platbou priamo z elektronického obchodu. Pri platbe bankovým prevodom alebo online platbou si môžte tovar prevziať ihned po zaregistrovaní Vašej úhrady. Pri platbe v hotovosti si môžte tovar prevziať spravidla do 24 hodín.

Dodávka tovaru

Zákazník si tovar musí vizuálne skontrolovať ihneď po prevzatí. Tovar musí byť zabalený a spoje balenia musia byť oblepené originálnou páskou

Osobný odber

Osobný odber je možné uskutočniť v našom obchode. Pri osobnom odbere je možné tovar zaplatiť pri prevzatí. Pri preberaní tovaru je potrebné preukázať svoju totožnosť platným dokladom s fotografiou.

Kuriérska a špedičná doprava

Zatiaľ nedostupná

Reklamácia

Pred poslaním tovaru na reklamáciu treba konzultovať závadu s našim servisným strediskom na telefónnom čísle 031 2 300 400.

Pre každý reklamovaný tovar treba vyplniť reklamačný protokol. Neoddeliteľnou časťou reklamačného protokolu je kópia dodacieho listu a faktúry alebo dodacieho listu a príjmového pokladničného dokladu.

Reklamovaný tovar je zákazník povinný doručiť v originálnom balení vrátane kompletného príslušenstva, manuálov a inštalačných médií. Záručná doba je stanovená v záručnom liste dodaným s výrobkom. PC ELEKTRO si vyhradzuje právo predĺžiť dobu vybavenia reklamácie pre tovar, ktorý je potrebné zaslať na opravu výrobcovi. Doba vybavenia reklamácie začína plynúť dňom prevzatia tovaru servisným strediskom.

Oprava v záručnej dobe je bezplatná v prípade osobného prevzatia reklamovaného tovaru. Oprava v záručnej dobe je spopletnená do výšky dopravných nákladov v prípade doručenia reklamovaného tovaru kuriérskou službou

V prípade neoprávnenej reklamácie vám budú naúčtované dopravné náklady a servisný zásah technika podľa platného cenníka servisných prác!